Spróbuj pysznych dań w urzekającej atmosferze Kołobrzegu

Spróbuj pysznych dań w urzekającej atmosferze Kołobrzegu

Każdego roku wiele osób wybiera Kołobrzeg, aby odpocząć i zaznać relasku nad polskim morzem. Nic dziwnego – miasto nie tylko urzeka swoją atmosferą i widokami, ale posiada bogatą sieć restauracji i lokali, które uprzyjemnią każde wakacje. Miejscem, które wyróżnia się na tle innych, jest Mikado Cafe & Restaurant – niezwykły punkt na mapie Kołobrzegu, serwujący wyjątkowe dania kuchni śródziemnomorskiej, a przy tym oferujący unikalny widok na morze. 

Wyjątkowa restauracja z widokiem na morze

Mikado z pewnością nie jest zwykłą, przeciętną restauracją. To lokal, który zachwyca swoim położeniem i widokiem na Bałtyk. Piękna perspektywa to jedna z wizytówek tego miejsca. Goście mogą w przyjemnej atmosferze się zrelaksować i spędzić czas z najbliższymi, podziwiając niezapomniany, otwarty widok na morze. Ciągnie się on od latarni morskiej, poprzez port i kołobrzeskie molo spacerowe, aby zakończyć bieg gdzieś za linią horyzontu. Taka panorama budzi zachwyt, bez względu na porę dnia i zapada w pamięć na długo – przyciąga turystów nie tylko latem, ale praktycznie przez cały rok. Mikado Restauracja Kołobrzeg to niezwykła atmosfera i gwarancja pięknego widoku na morze.

Dogodna lokalizacja i bogate menu

Restauracja Mikado jest zlokalizowana w świetnym punkcie. Zaledwie 20 metrów od brzegu Bałtyku, 300 metrów od latarni morskiej i tuż przy kołobrzeskiej promenadzie – to kolejny atut, zachęcający do odwiedzin w czasie porannego lub popołudniowego spaceru. Restauracja chętnie wita gości, którzy są w Kołobrzegu po raz pierwszy, jak i tych, którzy przekraczają jej progi regularnie. Tym, co najważniejsze w Mikado, jest pyszne jedzenie. Polski szef kuchni przygotowuje dania, które z powodzeniem mogą pretendować do miana najsmaczniejszych w Europie. Podstawą są oczywiście ryby i owoce morza – specjały kojarzące się z Bałtykiem i Kołobrzegiem. Na ich bazie kucharze Mikado tworzą dania, które zachwycają esencją smaku. Oprócz specjałów kuchni śródziemnomorskiej, goście restauracji będą oczarowani bogatymi deserami, pyszną kawą lub chłodnymi napojami – nie zawsze bezalkoholowymi.

Odwiedź jedną z najlepszych restauracji w Kołobrzegu

Restauracja Mikado to jeden z obowiązkowych punktów na turystycznej mapie Kołobrzegu. Zlokalizowana w świetnym miejscu, serwująca doskonałe dania i urzekająca otwartym widokiem na Bałtyk – to z pewnością miejsce godne polecenia. Wielu z tych, którzy odwiedzili restaurację, zakochało się w tym miejscu i postanowiło częściej wracać do Kołobrzegu, aby odwiedzać niezwykły lokal – Mikado.