Planujesz podróż samolotem z Krakowa? Zarezerwuj miejsce na parkingu!

Planujesz podróż samolotem z Krakowa? Zarezerwuj miejsce na parkingu!

Planując podróż samolotem z podkrakowskich Balic, trzeba uwzględnić kilka istotnych kwestii. Dotyczą one m.in. dojazdu na lotnisko. Najwygodniejszym środkiem transportu jest samochód, który najlepiej zostawić na bezpiecznym parkingu. Balice mają w tym zakresie atrakcyjną ofertę.

Dlaczego opłaca się korzystać z parkingów przy lotniskach?

Parkingi są jednym z najważniejszych elementów infrastruktury portów lotniczych. Dla zmotoryzowanych podróżnych stanowią ogromne udogodnienie – nie trzeba bowiem martwić się o to, co zrobić z samochodem. To zdecydowanie ułatwia organizowanie wyjazdu. Możliwość pozostawienia auta na parkingu przy lotnisku to oszczędność czasu i pieniędzy. Warto również przypomnieć o tym, że parkingi to nowoczesne obiekty wyposażone w rozmaite zabezpieczenia. Można mieć zatem pewność, że samochód pod nieobecność właściciela będzie miał zapewnioną odpowiednią ochronę.

Parking w Balicach – jak wybrać najlepszy?

Jest kilka istotnych kwestii, o których powinny pamiętać osoby, które chcą zostawić auto przy porcie lotniczym Kraków Balice. Parking można zarezerwować online, niemniej wcześniej warto porównać oferty różnych usługodawców. Kluczowe znaczenie w tym kontekście mają oczywiście opłaty za postój, niemniej należy też sprawdzić, w jakiej odległości od terminala znajduje się parking i czy operator usługi zapewnia bezpłatny transport do terminala oraz z powrotem. Wskazane jest ponadto zasięgnięcie informacji na temat zabezpieczeń stosowanych w danym obiekcie w Balicach. Parking może być częściowo lub całkowicie zautomatyzowany.

Parking w Balicach – jak rezerwować?

Miejsce na parkingu obsługiwanym przez Grupę Interparking można bez problemu zarezerwować przez internet. Wystarczy wejść na stronę usługodawcy i wypełnić prosty formularz. Podaje się w nim datę i godzinę rozpoczęcia oraz zakończenia postoju. Zawsze trzeba brać poprawkę na nieprzewidziane zdarzenia takie jak np. opóźniony czy odwołany lot. W takiej sytuacji należy jak najszybciej skontaktować się z pracownikami parkingu.