Jak długo trwa dojazd busem lub autokarem do Chorwacji?

Jak długo trwa dojazd busem lub autokarem do Chorwacji?

Do Chorwacji można dojechać w około 23-22 godziny w zależności od miejsca wyjazdu z Polski. To zatem dość długa podróż zarówno dla człowieka, jak i dla zwierzęcia. Jednak dzięki odpowiedniemu przygotowaniu może ona przebiegać bez większych przeszkód.

Jak przygotować się do wyjazdu z psem do Chorwacji?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami unijnymi, przejazd z psem do Chorwacja wymaga właściwego przygotowania: Przed wyjazdem za granicę zwierzę powinno mieć:
·         wszczepiony mikroczip albo czytelny tatuaż
·         aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie
·         europejski paszport dla zwierząt domowych
Warto przed rozpoczęciem pakowania walizek sprawdzić również, jaki jest aktualny koszt przejazdu do chorwacji. W ten sposób zadbamy nie tylko o swoje bezpieczeństwo i komfort jazdy swojego pupila, ale również możemy zaoszczędzić w przypadku wyboru form transportu, które są bardziej atrakcyjne cenowo.

Gdzie kupić bilety na przejazd z psem do Chorwacji?

Aby dojechać na miejsce ze swoim psiakiem, należy wybrać takiego przewoźnika, u którego przejazd z psem do Chorwacji jest możliwy. Aktualnie takie usługi oferuje wiele firm, ale warto wcześniej zapytać o szczegóły związane z dojazdem.
Standardowy koszt biletu do Chorwacji w firmach oferujących przejazdy busami oraz autokarami wynosi od około 390 zł. W przypadku transportu zwierząt najczęściej doliczana jest dodatkowa opłata. Gdy zwierzę jest duże, konieczne może być dokupienie dodatkowego biletu.

Trasa Polska Chorwacja – samolotem czy busem?

Zamierzasz wybrać się na wakacje do Chorwacji? Sprawdź, czy lepiej zdecydować się na samolot czy na wykupienie biletów na busa.Chorwacja to jeden z popularnych kierunków wakacyjnego wypoczynku Polaków. Słoneczna Chorwacja oferuje między innymi piękne plaże i ciepłe morze, zachwycające zabytki, świetne możliwości aktywnego wypoczynku, na przykład trasy do jazdy na rowerze czy trasy do trekkingu. Gdy także myślisz o wyjeździe do Chorwacji, sprawdź, jaki sposób transportu wybrać, aby trasa Polska Chorwacja była tania i szybka.